Anadolu Internet Gazetecileri Federasyonu

Basın Bülteni Dağıtımı

Basın bültenleri, marka bilirinirliğini artırmak, kamuoyunu bilgilendirmek, itibarınızı güçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için en kolay ve ekonomik iletişim yöntemidir.

Online ve basılı medyadaki görünürlüğünüz, başarınızı etkileyen en önemli etkenler arasındadır. Bu nedenle basın bülteni gönderimi yaparak etkili bir şekilde medyaya, hedef kitlenize, yatırımcılara ve kamuoyuna ulaşabilirsiniz.

Basın Bülteni Dağıtım Servisi Nasıl Çalışır?

Yazım + Dağıtım + Takip

Basın bülteni servisi ile yazım, dağıtım ve takip hizmetlerini tek paket olarak alabilir, ister sadece bir defalığına isterseniz de uzun vadeli olarak kullanabilirsiniz.

Basın Bülteni Dağıtımı

Basın bülteni dağıtımı ile haberleriniz ilgi alanı eşleşen gazetecilere, editörlere ve mecralara partnerlerimiz aracılığı ile ve Yayıncı Ağımıza bağlı web sitelerine doğrudan gönderilir.

  • Haber ajanslarına, gazetelere, dergilere, TV kanallarına, ulusal ve yerel çapta yayın yapan etkili haber sitelerine tek bir noktadan ulaşabilirsiniz.
  • Sektöre, branşa ve uzmanlığa göre kategorilendirilmiş 15.000‘nin üzerinde muhabirler, editörler ve diğer basın mensuplarına bülten gönderim imkanı bulabilirsiniz.
  • Yayın türü ( Haber Ajansı, Gazete, İnternet Medyası, Dergi, TV ), ilgi alanı, dağılım (ulusal, yerel, sektörel) ve birçok özelliğe göre filtreleme yaparak 5.000‘den fazla medya kuruluşununa ulaşabilirsiniz.
  • Gazetecilerin uzmanlık alanlarına, lokasyona ve sektöre göre hedefli haber dağıtımı.

Bültenlerinizi Yayıncı Ağımızda ve Partner listelerimizde paylaşmak ve bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz:

Bülten Dağıtımı Hizmeti Başvuru Formu

Periyodik / Sürekli bülten gönderimi yapacaklar için….